fbpx
/

Zahir Pajaziti fjalim historik (VIDEO)

Facebook
Shperndarje

Neogazeta ju sjell fjalimin historik të Heroit të Kombit Zahir Pajaziti
Pamje te pergaditura nga Kompleksi “Zahir Pajaziti”

Ju ftojmë ta shikoni dhe ta shpërndani

Lajmi paraprak

E pabesueshme: Kështu qëndron rezultati në Prishtinë

Lajmi tjetër

Ekskluzive: Vetëvendosje organizon transport për "votuesit" (VIDEO)

MË TË FUNDIT