fbpx

Vjosa Osmani dhe Driton Selmanaj këndojnë tallava (VIDEO)

Facebook
Shperndarje

Vjosa Osmani dhe Driton Selmanaj këndojnë këngën e Adelina Ismaili, por në një verzion tjetër. Mbi të gjitha duket se po kalojnë mirë së bashku me të rinjtë e FRLDK.

Për më shumë ndiçeni në video

Lajmi paraprak

Nis fushata #NjëFijeDritë, kundër diskriminimit të viktimave të dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë

Lajmi tjetër

Engel: Shpresoj që Qeveria do ta zgjidhë demarkacionin për të siguruar lëvizjen pa viza

MË TË FUNDIT